Clan H3W
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
***CLAN H3W*** welcome on HelleniC WarlordS

 

 Ban admin(s) i kati tetoio

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
blabla
Newbie
Newbie



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2010

Ban admin(s) i kati tetoio Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ban admin(s) i kati tetoio   Ban admin(s) i kati tetoio EmptyΠαρ Αυγ 13, 2010 6:47 am

2 admin se game kai espasan kanones paixnidiou kai dn egine tipota
Xerete na kanete ban alla dn xerete na sas kanoun ban
AN o opoiosdeipote paixths sto game ekeino ekane ruingame 8a eixe faei ban
pros niren : xereis polu kala poio game lew steile link s opoion einai moderator i kati tetoio na dei to game na doume gia poso akoma 8a se admin kai sy kai oi filoi s
pou me apeilite kiolas oti dn 8a xanapaixw dota
pes m pos ginetai i diadikasia na se dw
ante giati ban kanete stous allous exei polu plaka alla otan kanete eseis adikies dn pa8enete tipota
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NireN
Shaman
Shaman
NireN


Αριθμός μηνυμάτων : 395
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2010
Ηλικία : 39

Ban admin(s) i kati tetoio Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ban admin(s) i kati tetoio   Ban admin(s) i kati tetoio EmptyΠαρ Αυγ 13, 2010 7:36 pm

thn karamela na thn bgaleis peri admin kai user

steile replay

den thymamai ola ta atoma pou paizw

kai meta tha postarw posa psemata les apo spasimo kanonwn kai an exeis dei emena na kanw ban h kapoio allo admin command
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blabla
Newbie
Newbie



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2010

Ban admin(s) i kati tetoio Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ban admin(s) i kati tetoio   Ban admin(s) i kati tetoio EmptyΚυρ Αυγ 15, 2010 4:51 am

e kala tora dn nomizw oti exw kratisei replay oute xerw pos ginontai ayta
apla kai esy kai oloi oi admin briskete aformes na thn glitonete egw ayto xerw
mia fora pou xame paixei mazi exanes sto game kai epeidh ir8e enas kai se skotose stin pigi ti stigmh pou kanate amyna ton ekanes KATY8EIAN ban gia prolong kai otan epaixa me 2 allous admin ena allo game ir8an OI IDIOI kai ekanan prolong otan nikagane kai oute sizitisi gia ban
8es na s po ti syxainomai? oti eseis oi admin dn exete faei ban kai nomizete pos eiste mages kai kanete ban me tin proth eykairia.....ayto einai , pos to lene....a nai , A-D-I-K-I-A , katalabes? kai de m aresei kai toso i adikia...gia tin akribeia me ekneyrizei oso de fantazesai.....i 8a yparxoun apo do kai pera poio ypey8unoi admin kai oxi kati @@@@@@ pou kanoun plaka os admin , i alliws mporeis na breis esy tin IP m kai na min xanampw dota kai gw na brw pou meneis kai na perimenw apo katw ap to spiti s mexri na bgeis ki an se petyxw se stelnw nosokomio STHN KYRIOLEXIA , pragmatika paizei na sou spasw kai ta xeria gia na min mporeis na xanapaixeis na kaneis kati otideipote me ypologisth , xereis pliktrologio pontiki , to ennow....min kanete plaka os admin , mono ayto 8elw , na eiste dikaioi
ayta pou eipa prin ta eipa gia tin poio akraia periptwsh i opoia mporei na ginei kai pragmatikotita an pragmatika eisai (8a to po xyma gia na katalabeis) tetoio mounopano
kai oxi mono ayto mpainete se game kai kickarete kosmo gia ta slot sas kai oute pou sas noiazei kai exw dextei kai apeilh apo admin epeidh itan adikos kai dn tou arese pou to anefera
kai episis xw dei admin pou ekanan ruingame se paixnidi kai otan tous to eipa elegan oti DEN einai pou 8a pei oti kai na spate ena kanona lete oti de spate ti stigmh pou an to kana egw i kapoios allos 8a ginotan polu apla ban
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NireN
Shaman
Shaman
NireN


Αριθμός μηνυμάτων : 395
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2010
Ηλικία : 39

Ban admin(s) i kati tetoio Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ban admin(s) i kati tetoio   Ban admin(s) i kati tetoio EmptyΚυρ Αυγ 15, 2010 6:33 am

xwris replay h ss den ginete tpt

1 ) psema 1o edw kai ena mish mhna exw na kanw ban kai genika katholou admin commands <ena ban ekana gia leave 13/08>

2) psema 2o den exw kanei pote ban gia prolong an gnwrizeis kati tetoio mporeis na mpeis mia mera mesa sto channel kai na kanoume checkban
kai auto giati einai megalytero psema kai anyparkta ayta pou les gia mena sxetika me prolong , kai an thes psakse replay me emena gia na deis
an pote kathomai na parw kills sthn phgh

3) an exeis stoixeia gia kapoious admin mas ta stelneis

4) den kserw pios eisai pes mas username

5) to eseis oi admin den me apasxolei , to an alloi admin kanoun ban me thn prwth opws les einai analoga to poso
elastikoi einai stous kanones

6) egrapses <<.....i 8a yparxoun apo do kai pera poio ypey8unoi admin kai oxi kati @@@@@@ pou kanoun plaka os admin>>
den kserw posa games exeis sthn clan mas kai an ayta pou les einai gia admin dikous mas
an blepeis kapoies paratypies apo admin mporeis na kaneis report einai polu aplo , egw den mporw na blepw kathe mera se kathe game tous admins


7) egrapses << i alliws mporeis na breis esy tin IP m kai na min xanampw dota kai gw na brw pou meneis kai na perimenw apo katw ap to spiti s mexri na bgeis ki an se petyxw se stelnw nosokomio STHN KYRIOLEXIA , pragmatika paizei na sou spasw kai ta xeria gia na min mporeis na xanapaixeis na kaneis kati otideipote me ypologisth , xereis pliktrologio pontiki , to ennow....min kanete plaka os admin , mono ayto 8elw , na eiste dikaioi
ayta pou eipa prin ta eipa gia tin poio akraia periptwsh i opoia mporei na ginei kai pragmatikotita an pragmatika eisai (8a to po xyma gia na katalabeis) tetoio mounopano >>

den kserw pws nomizeis oti bannaroume to warcraft lathos ta ksereis
kai 2 pou ligo me bgazei eksw apo ta rouxa
kotopoulaki mporeis na ertheis katw apo to spiti mou psakse pou menw kai ela .... se prokalw na ertheis ... gia to nosokomio kai ta upoloipa tha to doume ....magka tis othonhs

8 ) grafeis <kai oxi mono ayto mpainete se game kai kickarete kosmo gia ta slot sas kai oute pou sas noiazei >
an den gnwrizeis loipon kairos na matheis einai bot ths clan kai ta melh kai ta safelisted exoun reserved slots an den theleis
loipon na mhn se kickarei to bot mas mhn mpaineis phgaine se alla bots den se balame me to zori

9) ksanagrafeis <exw dextei kai apeilh apo admin epeidh itan adikos kai dn tou arese pou to anefera
kai episis xw dei admin pou ekanan ruingame se paixnidi kai otan tous to eipa elegan oti DEN einai pou 8a pei oti kai na spate ena kanona lete oti de spate ti stigmh pou an to kana egw i kapoios allos 8a ginotan polu apla ban>


kai sou ksanalew xwris replay h ss den mporeis na stirikseis tis kathgories sou

opote auta pou les einai abasima


kai telos
tis apeiles kai ta upoloipa pes ta se opoion briskeis sto dromo na doume tha fullaroun ta nosokomia an eisai toso magkas


kai

an den sou aresei h clan mas paikse allou opws proeipa den se bazoume me to zori epilogh sou einai




thn epomenh fora pou tha apeilhseis opoiondhpote edw mesa h briseis h apokaleseis mounopano ktl ginete banned to acc sou sto forum

aa kai opws se rwthsa pio panw pes mas to battlenet username sou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ban admin(s) i kati tetoio
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» admin req...
» !!!!!!!!!admin abuse!!!!!!!!!
» admin request
» ban admin diablonomercy
» Admin rules

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Clan H3W :: ARCHIVE :: Admin/User Abuse-
Μετάβαση σε: